Ana sayfa Araçlar Paragon Partition Manager Express Free Edition

Paragon Partition Manager Express Free Edition

1084
0

Paragon Partition Manager Express Free Edition indir Gezginler, Paragon Partition Manager Express Free Edition Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Paragon Partition Manager Express Free Edition Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Paragon Partition Manager Express Free Edition Programı Nedir?

Sabit Disk Boyutlandırma Bölme Yedekleme Programı Ücretsiz.

Paragon Partition Manager Express Free Edition İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Paragon Technologie
  • Boyutu: 189.9 MbParagon Partition Manager Express Free Edition Özellikleri ve Kullanımı

Paragon Partition Manager Express Free Edition ile sabit diski optimize edebilirsiniz.

Örneğin harddisk bölümleme, hard disk bölümlerini yeniden birleştirme, aynı anda iki veya daha fazla işletim sistemi yükleme gibi çok sayıda zorlu işlemi bu profesyonel araç sayesinde kolaylıkla başarabilirsiniz.

Mesela hiç kullanılmayan sabit disk kısımlarını dağıtabilirsiniz ve sabit diski daha düzenli bir hale getirerek organize edebilirsiniz. Ayrıca sabit diski yedeklemeden önce hazırlamak için de bu araçtan yararlanabilirsiniz.

Normalde sıradan ev kullanıcıları bu işlemlerden hiç anlamaz. Fakat Paragon firmasının bu eşsiz yazılımından faydalanarak okuma yazma bilen herkes bu programı rahatlıkla kullanarak dilediği işlemi birkaç tıklama ile yapabilir.

Sabit diski birkaç farklı kısma bölme, yedeğini alma veya kurtarma gibi operasyonları kolaylıkla yapabilirsiniz. Yedeklemek yada kurtarmak istiyorsanız kopyalama ve göç modülünü kullanmalısınız. İkinci bir işletim sistemi yükleyecekseniz Boot bölümüne girerek gerekli parametre değişikliklerini yapmanız gerekiyor. Yani önyükleme seçeneklerini değiştireceksiniz.

Hemen İndir: Paragon Partition Manager Express Free Edition


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here