Ana sayfa Ticari Yazılım Proton Üye Takip Sistemi

Proton Üye Takip Sistemi

1256
0

Proton Üye Takip Sistemi indir Gezginler, Proton Üye Takip Sistemi Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Proton Üye Takip Sistemi Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Proton Üye Takip Sistemi Programı Nedir?

Üyelik Yönetme Apartman Dernek Aidat Toplama Programı.

Proton Üye Takip Sistemi İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Proton Yazılım
  • Boyutu: 9.5 MBProton Üye Takip Sistemi Özellikleri ve Kullanımı

Proton Üye Takip Sistemi sayesinde apartman sakinlerinin aidat takibini veya derneğe üye olanların aylık ödemelerini rahatlıkla takip edebilir ve üyeleri yönetebilirsiniz.

Proton Üye Takip Sistemi yazılımının içinde yer alan farklı modüller aşağıda verilmiştir. Bunların isimleri zaten görevlerini ifade etmektedir: Üye hesap kartı- Karar defteri takibi- Personel maaş takip defteri- İşletme defteri takibi- Demişbaş defteri takibi- Evrak kayıt defteri- Alındı belgesi takip defteri- Resmi defter dökümleri (dernekler mevzuatına göre).

Ayrıca bu programla üyelere teker teker yada toplu olarak SMS mesajı yollayabilirsiniz. Gruplar oluşturup bu gruplara özel SMS gönderme yada toplu aidat girişi yapma imkanı da sunuyor. Belirli bir süre aidatını göndermeyen üyelere otomatik olarak uyarı mesajı da yollanabiliyor.

Hemen İndir: Proton Üye Takip Sistemi


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here