Ana sayfa Windows Removewat (2023) İndirme Sayfası

Removewat (2023) İndirme Sayfası

2030
0

RemoveWAT, Windows 7 işletim sisteminin etkinleştirme işlemini otomatik olarak silen en iyi aracı sunuyoruz. Bu aracı kullanarak, sistemi güncellediğinizde anahtarınızı kaybetmiş olsanız bile, Windows 7’nizi etkinleştirebilirsiniz. Bu aracı kullanmak çok keyiflidir, tabii ki, “Remove WAT” düğmesi vardır, ona basın ve 10 saniye içinde Windows 7 etkinleştirilir.

RemoveWAT Windows 7 Etkinleştirici RemoveWAT, büyük veritabanına sahip güçlü bir etkinleştiricidir. Absolüt herhangi bir sürüm ve yapıda (hatta Windows 7’nin son sürümlerinde bile test edilmiştir) Windows 7’nizi etkinleştirebilirsiniz, ancak ipucu, Windows 7’yi etkinleştirmek için bir anahtar kümesi kullanmaz, aksine işletim sisteminizdeki tüm kontrol işlevlerini devre dışı bırakır ve bu sayede deneme süresini ortadan kaldırıp tam işlevselliği korur.

Bu etkinleştirici, sisteminizin başarılı bir şekilde etkinleştirilmesini sağlamanızı garanti eder ve etkinleştirme anahtarlarının kaçmamasından emin olarak sisteminizi güvende tutabileceksiniz.

Diğer etkinleştiricilerin etkinleştirme sorununuzu çözememişse, RemoveWAT etkinleştiriciyi indirin!

Removewat nasıl kullanılır? Nasıl çalışır?

  • Win7 RemoveWAT.exe dosyasını yönetici olarak açın .
    Yönetici olarak çalıştır RemoveWAT.exe
  • RemoveWAT düğmesine basın.
    Windows 7'yi RemoveWAT 2.2 ile etkinleştirin
  • Otomatik aktivasyondan sonra, aktivatör sistemin yeniden başlatılmasını isteyecektir – “ OK ”e tıklayın.
    Aktivasyon Windows 7 tamamlandı!

RemoveWAT Windows 7 x64 etkinleştirildi

Windows 7’yi yeniden başlatmanız ve ardından bilgisayarınızın özelliklerini açmanız ve etkinleştirme için “30 gün” etiketi yerine bunu kontrol etmeniz gerekir. Windows’u şimdi etkinleştirin ”boşluk vardı – Windows etkinleştirildi .

RemoveWat nasıl indirilir?


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here