Ana sayfa Eğlence Saatler Ekran Koruyucu

Saatler Ekran Koruyucu

4181
0

Saatler Ekran Koruyucu indir Gezginler, Saatler Ekran Koruyucu Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Saatler Ekran Koruyucu Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Saatler Ekran Koruyucu Programı Nedir?

Masaüstü Bilgisayar İçin En Güzel Saatli Tema Programı.

Saatler Ekran Koruyucu İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Emrah Karakaş
  • Boyutu: 330 KBSaatler Ekran Koruyucu Özellikleri ve Kullanımı

Bilgisayarın masaüstü ekranında birbirinden güzel saatlerin ve tarihlerin bulunduğu ve tam 5 değişik temaya sahip olan saatli ekran koruyucusunu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Eğer zamanın nabzını tutmayı seviyorsanız ve etkileyici, sıradışı görünüme sahip saatlerden hoşlanıyorsanız, bu ekran koruyucuyu çok seveceğinize eminim.

İster analog saat, ister dijital saat, ister insan biçimindeki saatler, ister zaman çizgisi bulunan saatleri ve de isterseniz dairesel biçimli tarih ve saatleri masaüsü ekranında ekran koruyucu olarak kullanabilirsiniz.

Not: Eğer 91 adet birbirinden güzel dijital ve analog saatlerin bulunduğu ekran koruyucuları tek tek seçerek ücretsiz olarak bilgisayara indirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz tüm saatleri ve daha fazlasını bu siteden bedava indirip kullanabilirsiniz.

Hemen İndir: Saatler Ekran Koruyucu


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here