Ana sayfa Oyun Scania Truck Driving Simulator

Scania Truck Driving Simulator

1574
0

Scania Truck Driving Simulator indir Gezginler, Scania Truck Driving Simulator Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Scania Truck Driving Simulator Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Scania Truck Driving Simulator Programı Nedir?

En İyi Tır Sürme Oyunu (Simülasyon).

Scania Truck Driving Simulator İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: SCS Software
  • Boyutu: 542 MBScania Truck Driving Simulator Özellikleri ve Kullanımı

Tır kullanmak neredeyse tüm çocukların ve gençlerin hayalleri arasında yer alır. Uzun yol şoförlüğünün keyfi bir başkadır. Yollarda macera dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Zorlu şartlara karşı dayanacak, karşınıza çıkan hava muhalefetini yenerek kargoyu zamanında hedefine ulaştırmaya çalışacaksınız.

Oyunun grafik kalitesi resmen mükemmel. 3D Full HD görüntülerin yer aldığı Scania Truck Driving Simulator oyununda tırın iç aksanı, dış görünümü ve gidilen yollar neredeyse gerçeğin tıpkısının aynısı gibi görünüyor.

Tırın iç yönetim paneli hem pek çok seçeneğe sahip, hem de kullanması oldukça kolay. Yeni sürümdeki gerçekçi fizik motoru sayesinde gerçek bir tırı sürüyormuş gibi hissedeceksiniz.

Oyuna ilk başladığınız zaman, size tırı sürmek için bir kurs eğitimi veriliyor. Ardından bölümleri oynamaya başlıyorsunuz.

Hemen İndir: Scania Truck Driving Simulator


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here