Ana sayfa Çeşitli Araçlar ŞiirSEN

ŞiirSEN

1480
0

ŞiirSEN indir Gezginler, ŞiirSEN Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, ŞiirSEN Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


ŞiirSEN Programı Nedir?

Şiir yazma programı şiir arşivi oluşturma yazılımı (Türkçe ücretsiz).

ŞiirSEN İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Alpay URLUDAĞ
  • Boyutu: 4.5 MBŞiirSEN Özellikleri ve Kullanımı

ŞiirSEN sayesinde hem yeni şiirler yazabilir, hem kendi şiirlerinizi saklayarak kendi koleksiyonunuzu oluşturabilir, hem de arkadaşların veya ünlü şairlerin şiirlerini girerek büyük bir şiir arşivi yaratabilirsiniz.

Dilerseniz arşivdeki tüm şiirlerin dizelerinden rastgele seçimler yaparak yeni şiirler oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Ardından kelimelerin yada dizelerin yerini değiştirerek bunu bir nevi eğlence amaçlı hobi oyununa çevirebilirsiniz.

Tüm şiirlerinizi düzenli ve organize bir şekilde tutmak ve dilediğiniz anda hızlı aramayla ulaşmak için ideal bir yazılımdır. Ayrıca programda şiirleri farklı yazı tipi, renk ve efektlerle görüntüleyebilirsiniz.

Programın biyografi bölümü de bulunuyor. Burada ister şairlerin ister diğer ünlü kişilerin yaşam öykülerini kaydederek arşiv oluşturabilirsiniz.

Güvenlik raporu: %100 temiz. Bu program en ufak bir zararlı bile içermez. İsterseniz rapora buradan göz gezdirebilirsiniz.

Hemen İndir: ŞiirSEN


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here