Ana sayfa Oyun Street Fighter Flash Oyunu

Street Fighter Flash Oyunu

1077
0

Street Fighter Flash Oyunu indir Gezginler, Street Fighter Flash Oyunu Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Street Fighter Flash Oyunu Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Street Fighter Flash Oyunu Programı Nedir?

Dövüş oyunu.

Street Fighter Flash Oyunu İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: TR / EN
  • Sistem: Windows
  • Üretici: yazılımindir
  • Boyutu: 3 MBStreet Fighter Flash Oyunu Özellikleri ve Kullanımı

Tüm zamanların en popüler en çok bilinen dövüş oyunlarından biri olan Street Fighter Flash Oyunu özellikle de bundan 20 yıl önce oldukça yaygındı.

O zamanlar bilgisayarlar yoktu ve bu oyunları ancak atari salonlarında veya eve alınan atari konsollarında oynayabiliyordunuz. Şimdi ise Windows bilgisayarlara misafir olan bu kahramanlarımız artık klavyenin ucunda bizden gelecek direktiflere göre savaşıyor.

Üstelik bu kez jeton derdi yok. Sonsuz sayıda dilediğiniz kadar oynayabilir ve eğlenebilirsiniz. Bu oyunun en güzel yanlarından birisi oynamasının çok kolay olmasıdır. İlkokula giden küçük çocuklar bile çok kolay bir şekilde bu oyunda ustalaşabilir.

Oynamak için klavyedeki A tuşunu, S tuşunu ve D tuşunu kullanmanız yeterlidir. Oyundaki müzikler ve özel efektler gerçekten şahane.

Hemen İndir: Street Fighter Flash Oyunu


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here