Ana sayfa Ses ve Video Subtitle Creator

Subtitle Creator

2092
0

Subtitle Creator indir Gezginler, Subtitle Creator Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Subtitle Creator Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Subtitle Creator Programı Nedir?

Videoya Altyazı Ekleme Programı (Video Altyazı Gömme).

Subtitle Creator İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Viscom Software
  • Boyutu: 12.95 MBSubtitle Creator Özellikleri ve Kullanımı

Elinizde hazır bulunan altyazı dosyasını yine elinizde hazır bulunan videolara eklemek için Subtitle Creator programından faydalanabilirsiniz. Videoya altyazıyı gömmek için bulabileceğiniz kullanması en kolay ve basit yazılımlardan biridir.

Subtitle Creator ile altyazının font, boyut ve renk gibi özelliklerini değiştirebilirsiniz. Zaten siz değişiklik yaptığınızda önizleme bölümünde yapılan değişiklik direk olarak gösterilir.

Subtitle Creator programı altyazı dosyası olarak SRT formatını destekler.

Programı kullanmak oldukça kolay. Önce alt taraftaki Add butonuna tıklayarak bilgisayardaki video dosyasını seçip programa aktarın. Ardından SubTitle File kısmının en sağında bulunan Browse butonuna tıklayarak bilgisayardaki altyazı dosyasını seçin. Output Format kısmından video çıktısının formatını seçin. Son olarak Convert butonuna tıklayarak işlemin tamamlanmasını bekleyin. Hepsi bu kadar.

Hemen İndir: Subtitle Creator


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here