Ana sayfa Araçlar Subtitles

Subtitles

1118
0

Subtitles indir Gezginler, Subtitles Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Subtitles Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Subtitles Programı Nedir?

Otomatik Altyazı Arama Bulma Programı Ücretsiz.

Subtitles İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Alberto Garcia Hierro
  • Boyutu: 8 MBSubtitles Özellikleri ve Kullanımı

İnternetten indirdiğiniz yabancı dildeki filmlere altyazı bulmakta sıkıntı çekiyorsanız veya bulsanız bile bu çok uzun bir zamanınızı alıp sizi yoruyorsa, Subtitles yazılımı tam size göre.

Bu araç tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor ve kullanması son derece kolay olan bir arayüze sahip. Zaten film dosyasını sürükleyip bu programın ana penceresi üzerine bıraktığınız anda otomatik olarak filmin bilgilerini alıyor ve en uygun en doğru altyazı dosyasını otomatikman buluyor.

Böylece web sitelerde cirit atmanıza ve reklamlarla yada virüslü şeylerle uğraşmanıza hiç gerek kalmadan en kolay ve en hızlı şekilde aradığınız tüm altyazı dosyalarını (SRT formatında) bulup tek tıkla bilgisayara indirebileceksiniz.

Eğer videonun yer aldığı klasöre altyazı dosyasını atarsanız, altyazıyı otomatik olarak tespit edip filmle birlikte açıyor. Size hiçbir zahmetli iş bırakmıyor.

Hemen İndir: Subtitles


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here