Ana sayfa Windows TFF Klüp Takım Logoları

TFF Klüp Takım Logoları

909
0

TFF Klüp Takım Logoları indir Gezginler, TFF Klüp Takım Logoları Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, TFF Klüp Takım Logoları Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


TFF Klüp Takım Logoları Programı Nedir?

Süper Lig PTT 2.lig Kulüp Logo Simge İkon Resimleri Arşivi Programı.

TFF Klüp Takım Logoları İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Softland Yazılım
  • Boyutu: (6.39 MBTFF Klüp Takım Logoları Özellikleri ve Kullanımı

TFF Klüp Takım Logo, yazılımı içerisinde 1. lig ve 2. lig takımlarının logoları bulunmaktadır.
TFF Klüp Takım Logo, yazılımı içerisinde takımlarını logolarından oluşan ikonlar bulunmaktadır artık internette dolaşan pikseli düşük takım ikonlarından kurtulabilir TFF’den özel hazırlanan ikonlarla ilgilenebilirsiniz.
Programı indirdikten sonra eğer dosyalar açılmıyor ise IconViewer isimli uygulamayı indirebilir bu sayede sağlıklı gösterimler yapabilirsiniz. Ayrıca ikonları düzenlemek için IconWorkshop programını kullanabilirsiniz.

Sitemizden indireceğiniz bu ücretsiz yazılım paketi içinde hem süper ligin hem de alt liglerin takımlarının güncel logoları yer almaktadır.

Böylece Google resimlerde aratıp bulduğunuz düşük kalite ve çok kötü görünen logolardan kurtuldunuz. Bu programın içerisindeki arşivde Türkiye’deki bütün takımların logo simgeleri (ikonları) bulunuyor. Üstelik hepsi yüksek çözünürlük Full HD kalitesinde.

Logoları açmak ve görüntülemek için IconViewer programını, logoları düzenlemek yani değiştirmek için ise IconWorkshop programın kullanabilirsiniz.

Hemen İndir: TFF Klüp Takım Logoları


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here