Ana sayfa Öğrenci Araçları Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı

Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı

1339
0

Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı indir Gezginler, Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı Programı Nedir?

Konu anlatımlı türkçe dersleri.

Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans: Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Bülent SİRKECİ
  • Boyutu: 38 MBTürkçe Dersleri Konu Anlatım Programı Özellikleri ve Kullanımı

İlköğretim için tüm Türkçe konularını içeren bu program sayesinde hem okuldaki yazılılara hem de seçme sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Her yaştan ve her seviyeden öğrencilere hitap ediyor. Bu program HTML tabanlı olarak hazırlandı ve kullanımı gayet kolay. Önce konu hakkındaki bilgileri okuyun, ardından Flash sunumu açıp genel tekrar yapın ve örnek soruları çözün. Böylece hem konuyu en iyi şekilde anlayacak hem de eksiklerinizi görerek kapatacaksınız.

Bu programın en güzel yanı ise, internetsiz olarak kullanılabilmesi. Böylece gittiğiniz her yerde internet varmı yokmu diye düşünmeden, laptopu çıkarıp dersinize çalışabilirsiniz.

Her ihtimale karşı bu programın kurulum dosyasını virustotal.com üzerinden güvenlik testine soktum ve gayet temiz çıktı. Dilerseniz raporuna buradan siz de bakabilirsiniz.

Hemen İndir: Türkçe Dersleri Konu Anlatım Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here