Ana sayfa Oyun Türkiye Haritası Oyunu

Türkiye Haritası Oyunu

1198
0

Türkiye Haritası Oyunu indir Gezginler, Türkiye Haritası Oyunu Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Türkiye Haritası Oyunu Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Türkiye Haritası Oyunu Programı Nedir?

İllerin haritadaki yerlerini öğrenme ezberleme programı .

Türkiye Haritası Oyunu İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: turgutkuzan.com
  • Boyutu: 297 KBTürkiye Haritası Oyunu Özellikleri ve Kullanımı

Maalesef güzel yurdumuzda pek çok vatandaşımız hangi ilin nerede olduğunu pek bilmiyor. Coğrafya bilgisi genel olarak düşük düzeyde bir milletiz. Çok az kişi Türkiye haritası üzerinde hangi ilin nerede olduğunu doğru bir şekilde doldurabilir. Bence bu çok büyük bir ayıp ve eksikliktir.

Biz bu ülkeyi kolay elde etmedik. Uğrunda kaç şehit verdik ve halen de veriyoruz.

Sitemizden indireceğiniz bu ücretsiz ve Türkçe program sayesinde 81 ilin harita üzerindeki yerini ve konumunu kolayca öğrenebilir hatta ezberleyebilirsiniz.

Oyun şeklinde harita bilgisi öğreten bu programda doğru cevaba 10 puan kazanırken, yanlış cevaba 1 puan kaybediyorsunuz. Ayrıca çocuklarınızın grafiksel zekasını geliştirmek için de bu programdan faydalanabilirsiniz.

Böylece bundan sonra hangi şehir hangisiyle komşu, Türkiye’nin doğusunda, batısında, kuzeyinde ve güneyinde bulunan şehirlerin isimleri nelermiş hepsini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Hemen İndir: Türkiye Haritası Oyunu


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here