Ana sayfa İnternet Yandex Browser Beşiktaş

Yandex Browser Beşiktaş

1526
0

Yandex Browser Beşiktaş indir Gezginler, Yandex Browser Beşiktaş Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Yandex Browser Beşiktaş Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Yandex Browser Beşiktaş Programı Nedir?

BJK Yandex, Beşiktaş Temalı İnternet Tarayıcısı.

Yandex Browser Beşiktaş İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: TR / EN
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Yandex
  • Boyutu: 35.5 MBYandex Browser Beşiktaş Özellikleri ve Kullanımı

Eskiden fazla bilinmeyen ve zararlı bir virüs olarak algılanan Yandex tarayıcısı kendini öyle bir geliştirdi ki bugün Google Chrome’dan bile daha hızlı, daha güvenli, daha gelişmiş özelliklere sahip ve daha kararlı (stabil) olduğunu iddia eden onlarca teknoloji sitesi bulunuyor.

Yandex’i geliştiren şirketin en büyük gücü ise her ülkenin kendi kültürüne kendi zevklerine uygun olan ürünler piyasaya sürmesi. Yani bir nevi kendi teknolojisini başka ülkelerin hizmetine sunuyor ve bu anlamda gerçekten iyi bir işe imza atıyor.

Yandex Browser Beşiktaş tarayıcısı bu alandaki en güzel örneklerden biridir. Günümüzün en iyi tarayıcılarından biri olan Yandex’i şimdi %100 Beşiktaş temalı olarak kullanabilirsiniz. Bu tarayıcının her şeyi Beşiktaşlı taraftarların gönlünü kazanacak ve takdirini toplayacak şekilde dizayn edilmiştir. Mutlaka deneyiniz efendim.
Yandex Browser Beşiktaş ile ilgili görsel sonucu

Hemen İndir: Yandex Browser Beşiktaş


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here