Ana sayfa Casus Yazılım Temizleme Yet Another Cleaner

Yet Another Cleaner

1109
0

Yet Another Cleaner indir Gezginler, Yet Another Cleaner Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Yet Another Cleaner Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Yet Another Cleaner Programı Nedir?

Bilgisayar Güvenlik ve Temizleme Programı Tarayıcı Virüsleri Silme.

Yet Another Cleaner İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Woodtale Technology Inc
  • Boyutu: 882.64 KBYet Another Cleaner Özellikleri ve Kullanımı

Yet Another Cleaner bir güvenlik ve performans yazılımıdır. Windows işletim sistemlerinin yüklü olduğu bilgisayarları tarayarak tüm zararlı yazılımları temizler ve bilgisayara ince ayar çekerek daha hızlı çalışmasını sağlar. Ayrıca bilgisayarda çeşitli nedenlerle ortaya çıkan hataları düzeltmeye çalışır.

Mesela Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer gibi web tarayıcılara bulaşan virüsleri siler. Örneğin kaldırılamayan araç çubukları, arama motorunun değiştirilmesi ve ana sayfanın değiştirilmesi gibi virüsleri temizler.

Eğer tarayıcı ana sayfanız değişmiş ise, Protection bölümünde Browser Homepage kısmında dilediğiniz ana sayfayı seçip kalıcı olarak ayarlayabilirsiniz ve virüsler artık değiştiremez.

Programın çalışma sistemi basittir. Önce bilgisayarda tarama yapar, sorunları tespit eder ve izin verirseniz hepsini tek tek çözer.

Hemen İndir: Yet Another Cleaner


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here