Ana sayfa Muhasebe Akudo Defter

Akudo Defter

1630
0

Akudo Defter indir Gezginler, Akudo Defter Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Akudo Defter Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Akudo Defter Programı Nedir?

Kasa Defteri Programı Türkçe Ücretsiz (Kolay-Basit).

Akudo Defter İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Akudosoft
  • Boyutu: 30.4 MBAkudo Defter Özellikleri ve Kullanımı

Gündelik kazançları ve yapılan harcamaları kaydetmek ve böylece kontrol altında tutarak hesabını bilmek isteyen kişiler için Akudo Defter yazılımı idealdir.

Tamamen Türkçe olan bu program ile gelirlerin ve giderlerin günlük miktarlarını kayıt altında tutarak yakından takip edebilir ve yaşanacak kötü sürprizlerin önüne geçebilirsiniz.

Hem tüccarlar, dükkan işletenler, hem de ev bütçesini idare etmek isteyen sıradan kimseler bu programdan faydalanabilir. Ayrıca barkod okuma cihazıyla hızlı satış işlemlerini gerçekleştirme imkanı da sunmaktadır.

Akudo Defter programıyla hesap ekstresi hazırlayabilir, irsaliye yada fatura kesme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz hazırlanan tüm belgeleri Excel, Word yada diğer dosya formatlarında dışarı aktararak bilgisayara kaydedebilir ve dilediğiniz kişilere e-posta üzerinden yollayabilirsiniz.

Not: Bu programı kullanmak kolaydır. Ama hiç bilmeyenler için nasıl kullanılacağını anlatan video programın içerisinde bulunmaktadır.

Güvenlik raporu: %100 temiz. Hiçbir zararlı kesinlikle yoktur. Rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: Akudo Defter


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here