Ana sayfa Sistem Gereksinimleri Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe

Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe

2019
0

Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe indir Gezginler, Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe Programı Nedir?

XP için güncelleme paketi servis paketi 3.

Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Microsoft
  • Boyutu: 58.6 MBMicrosoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe Özellikleri ve Kullanımı

Microsoft firmasının öldürmek için her şeyi yaptığı ama bir türlü başaramadığı efsanevi Windows XP halen tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Bununla birlikte Microsoft Office yazılımı da halen XP yüklü bilgisayarlarda yaygın olarak kullanılıyor.

Fakat henüz gerekli güncelleştirmeleri yapmadıysanız, bilgisayarınız  güvenlik zafiyetleri gösterebilir ve diğer bazı sistemsel sorunlar yada hatalar baş gösterebilir.

Sitemizden tamamen Türkçe olarak indireceğiniz Microsoft Office XP için servis paketi 3 yazılımını yükledikten sonra artık Microsoft firmasının Office yazılımı için çıkarmış olduğu tüm güncelleştirmeleri toptan yüklemiş olacaksınız. Buna Office XP Service Pack 1 (SP1) ve Office XP Service Pack 2 (SP2) de dahildir.

Hemen İndir: Microsoft Office XP Service Pack 3 ( SP3 ) Türkçe


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here