Ana sayfa Sektörel Yazılım Alriasoft Emlak Takip

Alriasoft Emlak Takip

835
0

Alriasoft Emlak Takip indir Gezginler, Alriasoft Emlak Takip Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Alriasoft Emlak Takip Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Alriasoft Emlak Takip Programı Nedir?

Emlakçılar için bilgisayar programı.

Alriasoft Emlak Takip İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: ALRAI Soft
  • Boyutu: 8.08 MBAlriasoft Emlak Takip Özellikleri ve Kullanımı

Emlakçılık yapanlar için özel olarak üretilen bu yazılım sayesinde tüm işlerinizi tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz. Hem veri girişi yapabilir hem de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu alanda en basit ve kullanması en kolay yazılımlardan biridir.

Alriasoft Emlak Takip programıyla arsa, ev, emlak, iş yeri ve gayrimenkul alım satımları gibi bütün işlerinizi rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Her türlü arz-talep kontrolü kolaylıkla yapılmaktadır. Örneğin kira komisyon işlemleri ve kira komisyon akdi sözleşmesi oluşturabiliyorsunuz.

Ayrıca satış komisyon akdi ve satış yetkisi işlemleri ile ilgili rapor oluşturup çıktısını almak da çok kolay. Bu programı aynı anda iki yada daha fazla kullanıcı çoklu olarak kullanabiliyor. Dilerseniz bütün tabloları Excel programına aktarabilir yada HTML formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz. Örneğin gayrimenkul ilanlarını takip edebilir ve rapor oluşturabilirsiniz. Bunlara ek olarak, tahliye taahhütnamesi ve kira kontratı çıktısı kolaylıkla alabilirsiniz.

Bu program tüm verilerini dilediğiniz seçeneklerle yedekleyebilir ve sorun çıkması halinde tek tıklamayla yedekten geri yükleme yapabilir.

Ayrıca SMS sistemi ile arz ve talepte bulunan kişilere kısa mesaj gönderme özelliği de bulunmaktadır.

Güvenlik notu: Bu program çok sayıda antivirüs programı tarafından taranarak tamamen güvenli olduğu anlaşılmıştır. Dilerseniz rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: Alriasoft Emlak Takip


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here