Ana sayfa İnternet Bearshare

Bearshare

2887
0

Bearshare indir Gezginler, Bearshare Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Bearshare Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Bearshare Programı Nedir?

Türkçe Son Sürüm Hızlı Müzik İndirme Programı.

Bearshare İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: BearShare
  • Boyutu: 2.2 MBBearshare Özellikleri ve Kullanımı

BearShare ünlü bir dosya paylaşım (P2P) programıdır. Ama günümüzde daha çok müzik indirme işlemlerinde kullanılır. İnternetten dilediğiniz şarkıyı aratıp hemen hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Dilerseniz bir şarkıcının (sanatçının) tüm albümlerini bile toplu olarak yükleyebilirsiniz. Programın veritabanındaki müzik arşivi devasa büyüklüktedir. Neredeyse yerli (Türkçe) ve yabancı tüm şarkıları içeriyor diyebilirim.

Hızlı bir şekilde arama yaparak istediğiniz şarkıyı veya albümü bulup tek tıkla hızlıca bilgisayara kaydediyorsunuz.

Güvenlik Notu: Sitemizden indireceğiniz Bearshare programının belkide zararlı yazılım içermeyen tek versiyonudur. Diğer sitelerden indireceğiniz kurulum dosyaları maalesef antivirüs programları tarafından otomatik olarak engelleniyor hatta siliniyor. Fakat uzun aramalar sonucunda BearShare programının güvenli ve temiz bir versiyonunu bulup sitemize yükledim. Dilerseniz antivirüs raporuna buradan bakabilirsiniz. İyi kullanımlar dilerim.

Hemen İndir: Bearshare


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here