Ana sayfa Dosya İndirme Yöneticileri Google Image Search

Google Image Search

1228
0

Google Image Search indir Gezginler, Google Image Search Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Google Image Search Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Google Image Search Programı Nedir?

Google Resimleri Toplu İndirme Programı .

Google Image Search İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: SfiSoft
  • Boyutu: 545 KBGoogle Image Search Özellikleri ve Kullanımı

Bugün dünyada Twitter Instagram, Facebook, Snapchat gibi sosyal medya siteleri üzerinde yer alan milyarlarca fotoğraf var. Aynı şekilde resim yükleme ve paylaşma imkanı sunan çok sayıda yerli ve yabancı web site bulunuyor. Fakat gerçek şu ki, dünyada en çok resim barındıran site hala Google.

Google arama motorunun resim bölümüne girerek yapacağınız aramada neredeyse internetteki tüm resimleri görebiliyorsunuz. Fakat bu resimleri indirme desteği sunmuyor. Dilerseniz biraz uğraşarak ve birkaç fare tıklaması yaparak beğendiğiniz fotoğrafları teker teker bilgisayara kaydedebilirsiniz. Fakat toplu resim indirmeye izin vermiyor.

İşte bu durumlarda Google Image Search programı yardımınıza koşuyor.

Programın ana penceresi aşağıdaki resimde gösterildiği gibidir. Arama kutusuna bir kelime yazıp hemen sağındaki Ara butonuna tıklayarak aratıyorsunuz. Binlerce sonuç bulunup listeleniyor. Bu resimleri kaydedeceğiniz klasörü seçtikten sonra sol üst köşedeki Kaydet butonuna tıklayıp hepsini birden çoklu olarak indirmeye başlıyorsunuz.

Dilerseniz Boyut butonuna tıklayarak yalnızca seçtiğiniz boyutlara sahip olan resimler bulmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde Renk butonuna tıklayarak sadece seçtiğiniz renge sahip resimleri bulmasın sağlayabilirsiniz. Ayrıca Görsel Sonuç kısmına tıklayarak bir kerede listede gösterilen toplam resim sayısını seçebilirsiniz.

Hemen İndir: Google Image Search


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here