Ana sayfa Masaüstü PShutDown

PShutDown

1031
0

PShutDown indir Gezginler, PShutDown Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, PShutDown Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


PShutDown Programı Nedir?

Otomatik Bilgisayar Kapatma Program Alarm Çalıştırma.

PShutDown İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: AzizovIldar
  • Boyutu: 1.13 MBPShutDown Özellikleri ve Kullanımı

Bilgisayarı otomatik olarak açmak, kapatmak yada uyku moduna geçirmek için basit, hafif ve işini düzgün yapan kaliteli bir yazılım arıyorsanız, PShutDown tam size göre.

Aşağıda verdiğim ekran görüntüsü resminden de hemen fark edeceğiniz gibi, bu yazılımın arayüzü gayet sade, temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip.

Sunulan diğer seçenekler arasında monitör ekranını kapatmak, kullanıcı oturumundan çıkış yaparak kapatmak, herhangi bir programı açmak, alarmı çalmak veya mesaj yollamak gibi harika özellikler de bulunuyor.

Tüm bu işlemleri zaman ayarlı olarak seçtiğiniz günün seçtiğiniz saatlerinde otomatik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Burada days kısmından günü seçin, hours kısmından saati seçin, seconds kısmından saniyeyi seçin. Eğer belirli bir günde yapılmasını istiyorsanız, At seçeneğinin kutusunu işaretleyin ve hem bir tane gün seçin hem de yeniden saat, dakika ve saniyeyi seçin. Eğer belirli saatlerde otomatik olarak tekrarlı bir şekilde sürekli çalışmasını istiyorsanız, Every seçeneğini işaretleyin ve yeniden saat, dakika ve saniye bilgilerini girin.

Hemen İndir: PShutDown


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here