twd 11. sezon 3. kısım ne zaman

The Walking Dead 11. Sezon 3. Kısım: Çıkış Tarihi, Konu ve Daha Fazlası

AMC’nin kıyamet sonrası dizisi The Walking Dead, 11. ve son sezonunun üçüncü ve son kısmıyla geri dönmeye hazırlanıyor. İşte 11. sezon 3. kısım hakkında bilmeniz gereken her şey:

Çıkış Tarihi

The Walking Dead 11. Sezon 3. Kısım, 2 Ekim 2023 Pazar günü AMC’de yayınlanacak.

Konu

 1. Sezon 3. Kısım, Commonwealth’in gizemlerini ve tehlikelerini daha da derinlemesine inceleyecek. Daryl, Maggie ve Negan, topluluklarının geleceği için savaşırken zorlu kararlarla karşı karşıya kalacaklar.

Commonwealth’in lideri Pamela Milton, karizmatik ama acımasız bir figür olarak ortaya çıkıyor. Onun yönetimi altında, topluluk barış ve refah içinde görünüyor, ancak yüzeyin altında karanlık sırlar gizleniyor.

Bu arada, Eugene, Stephanie ve Max’in kaderi belirsizliğini koruyor. Commonwealth’in duvarlarının dışında mahsur kalan grup, hayatta kalmak için mücadele edecek.

Karakterler

 1. Sezon 3. Kısım, dizinin sevilen karakterlerinin geri dönüşünü görecek:

 2. Norman Reedus – Daryl Dixon

 3. Melissa McBride – Carol Peletier
 4. Lauren Cohan – Maggie Rhee
 5. Jeffrey Dean Morgan – Negan
 6. Josh McDermitt – Eugene Porter
 7. Christian Serratos – Rosita Espinosa
 8. Seth Gilliam – Gabriel Stokes
 9. Ross Marquand – Aaron
 10. Khary Payton – Ezekiel
 11. Cooper Andrews – Jerry

Fragman

AMC, 11. Sezon 3. Kısım için heyecan verici bir fragman yayınladı. Fragman, Commonwealth’in ihtişamını, karakterlerin karşılaştığı tehlikeleri ve sezonun genel tonunu gösteriyor.

Fragmanı İzle

İlgili Dosyalar

Sonuç

The Walking Dead 11. Sezon 3. Kısım, dizinin son bölümlerini heyecan verici ve duygusal bir yolculukla tamamlayacak. Commonwealth’in sırları ortaya çıkarken ve karakterler kaderleriyle yüzleşirken, hayranlar dizinin unutulmaz bir sonuca doğru ilerlediğini görecekler.


Yayımlandı

kategorisi